On-line aukce techniky a užitných vozidel nezná hranice. Je výhodnější až o desítky procent!

publikováno:
zdroj: veacom.cz zdroj: veacom.cz

Novou on-line verzi dražebního systému určeného k prodeji a nákupu stavební techniky a vozidel uvedla na trh společnost VEACOM.  Využívat ho mohu jak malé společnosti, tak nejvýznamnější hráči na poli stavebnictví, těžby, dopravy, energetiky, komunálu, či zemědělství. Aukce Veacom působí v rámci celé České republiky a Slovenska.

Podle jednatele společnosti VEACOM Ing. Jana Havla má systém on-line aukcí pro prodej a nákup použité techniky řadu výhod, především díky nově vylepšenému systému dražeb.

ŠIROKÁ NABÍDKA NA JEDNÉ ADRESE

„Výhodou je velká nabídka soustředěná na jednom místě - od stavební techniky, tedy bagrů, válců nebo nakladačů přes svozové a komunální vozy až po osobní auta a drobnou techniku,“ vysvětluje Jan Havel. „Mezi našimi dražiteli je i řada servisů a vrakovišť, takže dokážeme zajímavě zhodnotit i nepojízdná nebo částečně rozebraná vozidla, která dávno překročila hranicí své životnosti.“

Nová verze aukčního systému prodávajícím přináší kromě moderního designu celou řadu funkcí, například: automatizaci vystavování kupních smluv, možnost sledování aktuálního stavu prodejního procesu nebo třeba přehlednou historii položek v aukci s možností stáhnout si k nim kdykoli veškerou potřebnou dokumentaci. Prodávající rovněž oceňují jednoduché předávání vydražené techniky na základě unikátních sms PINů.

S GARANCÍ NEJVYŠŠÍ CENY

Základní výhodou je dosažení nejvyšší prodejní ceny na evropském trhu, spolu s transparentním postupem a kompletním zajištěním celého prodejního procesu pro klienta. „Před aukcí vždy oslovujeme tisíce dražitelů z celé Evropy a konkrétní techniku zároveň intenzivně inzerujeme na klíčových tuzemských a mezinárodních portálech. Tento systém nám umožňuje prodávat až o desítky procent výhodněji, oproti předchozím prodejům firem totožné techniky po vlastní ose. Díky systému dražebních jistin zároveň prodávajícím garantujeme uhrazení nejvyšší nabídky dosažené v aukci,“ dodává jednatel firmy VEACOM.

POUŽITÁ TECHNIKA JE ŽÁDANÁ

Firmy oceňují transparentnost prodeje, kdy se do aukce může zapojit úplně každý a kupující má možnost sledovat průběh aukce on-line. Dražitelé si pro větší přehlednost mohou nově upravovat pořadí vozidel v aukci přesně podle svých preferencí. Zahraniční dražitelé pro změnu vítají zařazení nových jazykových mutací. Vzhledem ke Covid pandemii a stávající situaci na Ukrajině se podstatně prodloužily dodávky nové techniky. Není tak divu, že zájem o použitou techniku a vozidla v poslední době výrazně vzrostl.