Soutěž o vstupenky na mezinárodní veletrh autobusové dopravy BUS2BUS

publikováno:
Posledního ročníku BUS2BUS 2022 se zúčastnili odborní návštěvníci z 25 zemí, kterým se představilo celkem 100 vystavovatelů. Foto: Messe Berlin GmbH Posledního ročníku BUS2BUS 2022 se zúčastnili odborní návštěvníci z 25 zemí, kterým se představilo celkem 100 vystavovatelů. Foto: Messe Berlin GmbH

Veletrh BUS2BUS se bude konat od 24. do 25. dubna 2024 na berlínském výstavišti v nové multifunkční hale č. 27 a je pro každého, kdo nabízí nebo hledá něco nového v oboru autobusové dopravy. Veletrh se zaměřuje na všechny aspekty moderních autobusů a získáte díky němu kompletní přehled o trhu. Autobusy si lze také prohlédnout a vyzkoušet „naživo“ ve venkovní části výstaviště.

Více o BUS2BUS

Posledního ročníku BUS2BUS 2022 se zúčastnili odborní návštěvníci z 25 zemí, kterým se představilo celkem 100 vystavovatelů. 

Spojením veletrhu, diskusního fóra, prezentací a workshopů pokrývá BUS2BUS celé spektrum oboru a představuje nejnovější trendy a inovace v autobusovém průmyslu.

Vystavovatelé jsou rozděleni do těchto oblastí: Městské a dálkové autobusy, Komponenty a příslušenství, Pohodlí a design, Digitální služby, Údržba, služby a infrastruktura, Fresh Travel, Média a asociace.

Informace před Vaší veletržní návštěvou:

TOP TÉMATA NA VELETRHU

  • E-busy, hybridy, autonomní kompaktní autobusy
  • Moderní mini a kompaktní autobusy
  • Dovybavení/přestavba dieselových autobusů
  • Nástroje pro plánování a řízení
  • Správa vozového parku, logistika, moderní platební systémy
  • Digitální řešení pro on-demand ride pooling
  • FRESH TRAVEL: Trendy designy a komfortní řešení pro autobusy, inovativní palubní služby, cestovní a rezervační nástroje, nové koncepty jídel a nápojů

Soutěž o vstupenky


Odpovězte níže uvedené dotazy. Nápověda: odpovědi naleznete v textu článku.

Prvních 5 správných odpovědí získá zdarma jednodenní vstupenku na veletrh v ceně 30 EUR!


1) Kde se koná veletrh BUS2BUS?

2) Z kolika zemí přijeli návštěvníci na poslední ročník BUS2BUS 2022? 

3) Jak se jmenuje digitální tour po Evropě uspořádaná týmem veletrhu BUS2BUS?


Vaše odpovědi zasílejte na e-mailovou adresu reprezentace Messe Berlin v České republice (Česko-německá obchodní a průmyslová komora): messe1@dtihk.cz

Pro další zájemce o veletrh, kteří vstupenky nevyhrají, má ČNOPK k dispozici slevový kód (pro jednodenní vstupenku i permanentku) – v případě zájmu kontaktujte též e-mail messe1@dtihk.cz.

Autor: Česko-německá obchodní a průmyslová komora