Žárové zinkování ve stavebnictví

17. červen 2020

AČSZ ve spolupráci s Českou asociaci ocelových konstrukcí (ČAOK) pořádají pravidelný seminář na téma Žárové zinkování ve stavebnictví.

Seminář se bude konat dne 17.6.2020 od 8.00 hod v hotelu U Zlatého kohouta v Kroměříži (přesná adresa: Velké nám. 21, 767 01 Kroměříž; (www.uzlatehokohouta.cz)).

Seminář kromě teoretické části bude obsahovat také i praktickou ukázku žárového zinkování  v pozinkovně společnosti WIEGEL Pravčice žárové zinkování s.r.o. (přesná adresa: Pravčice 271, 768 24 Hulín).

Seminář bude tentokrát rozšířen o přednášku profesora Františka Walda z ČVUT v Praze, a to na téma Chemické složení ocelí pro zvýšení požární odolnosti žárovým zinkováním.

Více informací o celé akci včetně přihlášky naleznete ZDE.

Reklama

Vážené čtenářky a čtenáři,

od roku 2020 jsme spustili nový web časopisu SILNICE ŽELEZNICE. Všechny historické články lze dohledat na „staré verzi webu“ - old.silnice-zeleznice.cz. Pokud jste si na své firemní stránky některý z našich článků někdy vložili, upravte si v administraci odkaz - vložte slovo „old“, čili old.silnice-zeleznice.cz/ … (link článku). Odkaz bude plně funkční.

Kalendář akcí