CHVALIS: Hydraulické pomocné i trakční pohony pro lokomotivy a motorové vozy

Úspěšná modernizace hydraulického systému chlazení lokomotivy 754 ČKD „Brejlovec“ Úspěšná modernizace hydraulického systému chlazení lokomotivy 754 ČKD „Brejlovec“

Společnost Chvalis je expertem na poskytování komplexních řešení „na klíč“ dle zadání od výrobců nebo provozovatelů, a to včetně dodávky a uvedení do provozu, záručního a pozáručního servisu a dostupnosti potřebných náhradních dílů v režimu 24 hod./365 dní v roce. Na vývoj a konstrukci hydraulických systémů pro potřeby všeobecného průmyslu a strojírenství se společnost Chvalis zaměřuje již od roku 1990. Specialitou firmy jsou však technická řešení a dodávky hydrauliky pro železniční vozidla, která se netýkají pouze nových hydraulických systémů, ale také modernizací a rekonstrukcí již zastaralých vozidel.

Chvalis do svých systémů a agregátů využívá již od roku 1992 především produkty Parker pro jejich vysokou kvalitu, bezporuchovost a bezpečnost. Komponenty také splňují nejnáročnější certifikace. V oblasti železničního průmyslu je společnost Chvalis držitelem Certifikátu technické způsobilosti dodavatele Českých drah a Certifikátu dodavatele SŽDC.

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS – ŠKOLENÍ SERVISNÍCH MECHANIKŮ A PRACOVNÍKŮ ÚDRŽBY ZÁKAZNÍKA

Důležitou oblastí, které naše společnost léta věnuje vysokou pozornost, je budování vlastních lokálních servisních středisek – prodejních center, vhodně rozmístěných na území ČR, jež pomáhají zabezpečit nepřetržitý 24hodinový záruční a pozáruční servis na námi dodané hydraulické systémy nebo i na jiné systémy daného vozidla zákazníka. Samozřejmostí je zabezpečení non-stop služby na poskytnutí potřebných náhradních dílů a servisních služeb. Pro zajištění vysoké profesní kvality a odborného růstu našich servisních mechaniků, kteří zabezpečují u zákazníků požadovaný nepřetržitý záruční a pozáruční servis pro dodané hydraulické systémy kolejových vozidel i starší systémy zákazníků, využíváme naše vlastní vzdělávací a školicí středisko v sídle společnosti v Hoštce. Vybudováno bylo v roce 2006 za podpory dotačních programů EU a certifikované též společností Parker Hannifin Corp. Toto školící centrum jsme v roce 2017 dále významně rozšířili o další budovu, včetně ubytování pro účastníky školení. Kromě školení vlastních zaměstnanců zde nabízíme speciálně odborně zaměřená školení pro naše zákazníky – pracovníky údržby společností, které vlastní a provozují motorové vozy, lokomotivy a zabezpečují si sami předepsaný pozáruční servis a údržbu. Navíc nabízíme i možnost tato odborná školení provádět přímo u zákazníka pro jím vybrané kmenové zaměstnance v jeho prostorách a na jím provozovaném kolejovém vozidle.

CHVALIS s.r. o.
www.chvalis.cz