Potřebujete obruče na své vagóny, tramvaje či lokomotivy? U nás jste správně!

U nás v MRWheels  vyrábíme ocelové obruče pro kolejová vozidla – tramvaje, metro, vagóny a lokomotivy. Jsme pokračovatelem výroby obručí ve Vítkovicích , kde se tento sortiment  vyráběl vice než sto let, během kterých se vyrobilo neuvěřitelných 2,5 miliónů obručí. Sídlíme v Ostravě v České republice, odkud to máme stejně daleko do Polska jako na Slovensko a jsme součástí silného průmyslového holdingu CE Industries, který podniká mimo jiné v oboru železniční dopravy.

U nás vyrábíme všechny typy obručí, které se používají nejen pro příměstskou dopravu, ale také pro železnici. Naše obruče najdete doslova po celém světě – od Severní Ameriky přes celou Evropu až po Asii a Afriku. Díky rozvoji příměstské kolejové dopravy a tlaku na útlum individuální automobilové dopravy v souvislosti s ochranou klimatu existuje neustále rostoucí poptávka po obručích pro tramvaje a metro. Obruče umíme dodat jak v surovém – válcovaném, tak v opracovaném stavu. Nově dodáváme spolu s ostatními komponenty v setech, ze kterých si zákazník, v případě zájmu, sám kolo složí.  Prostředí kolejových vozidel je tradičně velmi náročné na kvalitu a tím i bezpečnost, a proto je firma kromě toho, že vlastní certifikát ISO i schváleným dodavatelem národních železničních dopravců jako České dráhy, Slovenské dráhy, Rumunské dráhy  nebo Deutsche Bahn.  

Vyrobíme vám i menší série. Kromě know-how a samozřejmé kvality nabízíme také technické poradenství a rozsáhlý zákaznický servis. Nabídku Vám zpracujeme v řádu dní a naše dodací doba je v naprosté většině případů méně než pět týdnů. Potřebujete obruče na své vagóny, tramvaje či lokomotivy? Vyzkoušejte nás a uvidíte, že u nás jste správně!