Kompozitní poklopy MEA pro zahrady i komunikace

MEA Water Management a firma EMBECO uzavřely společnou dohodu o vývoji a distribuci kompozitních poklopů. Vývoj a výroba poklopů probíhá jako dosud v České republice a všechny výrobky jsou certifikovány a dozorovány akreditovanou zkušebnou TAZUS.

Kompozitní materiál použitý na poklopy je odolný a barevně stálý. Výrobky pokrývají zatížení A15 až D400 kN, od zakrytí šachet na zahradě, po chodníky nebo komunikace. Kompozitní poklopy MEA/EMBECO se vyrábí kruhové o průměru 600 mm nebo čtvercové. Součástí kompozitového programu jsou uliční vpustě pro zátěžovou třídu B125 a D400 kN a také horské vpustě 590x1300 mm. Kompozitní poklopy MEA/EMBECO se dodávají nejen na běžné komunikace, ale s logem ŘSD také na rekonstrukce a výstavby nových úseků dálnic.

Více https://www.mea-odvodneni.cz/kruhovectvercove-typove-kompozitni-poklopy-mea-eco-a15---d400-kn/sortiment/132

MEA dodává také poklopy z ocele, nerezy, litiny nebo zakázkové kompozitní poklopy s rámem.

Jan Ochec, MEA Water Management s.r.o.

Reklama

Vážené čtenářky a čtenáři,

od roku 2020 jsme spustili nový web časopisu SILNICE ŽELEZNICE. Všechny historické články lze dohledat na „staré verzi webu“ - old.silnice-zeleznice.cz. Pokud jste si na své firemní stránky některý z našich článků někdy vložili, upravte si v administraci odkaz - vložte slovo „old“, čili old.silnice-zeleznice.cz/ … (link článku). Odkaz bude plně funkční.

Kalendář akcí